Новини

Новини

Зазвичай для кожної моделі прес-гранулятора використовується певний тип і марка матриць

Основні характеристики матриць

Матрицю виготовляють з твердого металу або металлосплаву, який може витримати постійні навантаження.

Матеріали виготовлення:

  • 20CrMnTi. Даний сплав стали характеризується високим вмістом хрому, що збільшує корозійну стійкість, і марганцю, що ущільнює сталь.
  • Нержавіюча сталь – легована сталь, стійка до корозії в агресивному середовищі.
  • високовуглеводний сплав. Найчастіше використовується для високоабразивної сировини, з вмістом органо-мінеральних домішок.

По виду матриці діляться на кільцеві та плоскі (дископодібні).

 Гранулятори з плоскою матрицею розповсюджені у виробництві комбікорму.  Гранулятори з кільцевої матрицею бувають виключно промислового призначення. Вони мають підвищену продуктивність і високу якість пресування. Такі моделі, як прес-гранулятор ОГМ, використовуються для гранулювання широкого кола матеріалів: починаючи від тирси та кормосумішей, закінчуючи хімічними добривами і торфом.

Під кожен вид сировини потрібна власна технологія гранулювання.

Так при виробництві паливних пелет намагаються домогтися максимальної щільності для високої тепловіддачі і міцності. Матриця - один з ключових моментів в технології грануляції.

Основні параметри матриці:

 1. Довжина робочого каналу - це довжина фільєри (отвори, каналу в матриці) за яким матеріал проходить пресування.  Він може бути меншим від загальної довжини фільєри в тому випадку, якщо її розсвердлюють (зінькують) зсередини або роблять зустрічний канал зовні диска / кільця для збільшення товщини матриці.  2. Діаметр фільєри - це, по суті, діаметр майбутніх пелет. На сучасних матрицях є діаметри - від 2 до 19 мм. Форма отворів може бути круглої, квадратної і навіть фігурної (наприклад, у формі Чотирилисник).  3. Товщина матриці - те ж саме, що і загальна довжина каналу.  4. Ступінь стиснення - це ступінь тиску фільєри на матеріал. Вона розраховується як відношення робочої довжини каналу до діаметру отвору. Чим більше довжина і менше діаметр, тим вище ступінь стиснення. Для кожного виду матеріалу використовується своя ступінь стиснення.

Матриця прес гранулятора в процесі гранулювання

Мета гранулювання - отримання твердих гранул, які стійкі до деформації та ламкості, а також зберігають властивості початкового продукту.  Для досягнення цієї міцності виробники дотримуються певні пропорції між довжиною гранулювання і діаметром отворів. Чим більше в діаметрі пелети, тим довше повинен бути робочий канал. Також ширина перетину фільєр прямо впливає на продуктивність прес-гранулятора. Чим менші канали, тим менше вихід продукції. Якщо через малого діаметра фильєр вхід сировини ускладнений, їх раззіньковують зсередини. Стандартний діаметр отворів матриці для пелет - 6 або 8 мм, для комбікорму - від 2,5 до 10 мм. Для обробки різних по властивості матеріалів і сумішей випускають матриці з самої різною конфігурацією фільєр. Суть відмінностей форми каналів - в пошуку оптимального шляху гранулювання для заданого матеріалу, при якому гранула буде щільно пресувати, і після виходу назовні не розбухне і не піде тріщинами. Чим м'якше і еластичнішою продукт, тим вище ймовірність розбухання гранул. Розколювання пелет по колу показує, що сировину потрібно довше витримувати під тиском.

На процес виготовлення пеллет впливає такий фактор, як шліфування внутрішніх отворів.

Чим більш гладкі всередині фільєри, тим менше вони забиваються, і вища продуктивність пресу. Коли в суміші для гранулювання є багато абразивних частинок, отвори втрачають гладкість, деякі з них забиваються матеріалом. Це створює дисбаланси в роботі: підвищується навантаження на прес, а вихід гранул знижується.

Продуктивність пресу залежить і від інших параметрів: тиску пару, його температури і т. д.

Однак, матриця - дорога деталь. Тому власники зазвичай намагаються її відновити шляхом шліфування - полірування внутрішньої поверхні фильєр. Дана послуга продовжує термін експлуатації старої деталі при некритичному зносі. Коли приходить час заміни, зазвичай змінюють весь вузол гранулювання разом з прес-вулицями (роликами), які стикаються з внутрішньою поверхнею кільця і ​​проштовхують масу в канали. Якщо вальці не замінювати, нова матриця може бути пошкоджена зношеними обичайками роликів.

Матриці General Dies

Компанія General Dies (Дженерал Дайз) веде виробництво в Італії, місто Верона вже протягом 60 років. Сьогодні італійські матриці є еталоном якості в галузі і працюють на грануляторах по всьому світу. Матеріал  - хромована сталь, цементована сталь, сталь з індукційної загартуванням. Матриці General Dies - це: • Високий робочий ресурс деталі;  • Максимально точне виконання;  • Справжнє європейська якість, визнане на світовому рівні. Саме тому компанія «Барт-М» встановлює ці деталі на власні гранулятори ОГМ. Також у нас завжди є прес-вальці в комплект. Дізнайтеся прямо зараз, чи є у нас потрібні вам моделі, зателефонуйте + 38 (097) 665-66-59, і ми передзвонимо вам!

Матриці Graf

Німецький виробник Graf є одним з лідерів ринку з постачання кільцевих матриць для грануляторів ОГМ і не тільки.  Матеріал - вакуумно-загартована сталь.  До переваг виробів Graf також можна віднести:  1. Традиційно високу європейську якість;  2. Випуск гранул вищого сорту при дотриманні технологій;  3. Швидкий запуск, що знижує собівартість тонни гранул;  4. Високий ресурс, витривалість; 5. Стійкість до корозії.

Компанія «Барт-М» використовує продукцію Graf на своїх грануляторах і рекомендує їх до придбання.

У нас також можна купити матрицю Graf з наявності, для цього потрібно зв’язатися з нами за телефоном + 38 (097) 665-66-59.

 

Підпишіться зараз

Отримуйте вигідні пропозиції вчасно