Новини

Новини

Пелети із соломи – особливості та технологія виробництва

Світ повільно, але вірно рухається до безвідходного виробництва. Сьогодні очевидно, що такий цінний ресурс, як солома, не можна недооцінювати з точки зору енергетики.

Тим більше в минулому повинні залишитися такі “прості” методи утилізації, як спалювання старої трави на полях, яке насправді лише шкодить грунтові.

Вже давно солома використовується як перспективна сировина для пелет. Перевага цього виду сировини в тому, що вона дуже дешева або безкоштовна для сільгосппідприємств, а за енергетичною цінністю не поступається дереву.

Замість збитків від утилізації сухих стебел можна отримувати прибуток від продажу пелет з соломи.

Закупівля обладнання для виробництва пеллет з соломи може стати вигідним вкладенням для великих агрокомплексів.

Чому солома – перспективна сировина для пелет, і яке обладнання потрібно для їх виробництва?

Переваги соломи для виготовлення паливних пелет

Відсутність етапу сушки

Солома – це сухі стебла злакових і бобових культур, а також льону і інших с / г рослин. Вологість такої маси зазвичай менше 20%. Навіть якщо перед збором трави пройшли дощі, сушиться рослинна маса на свіжому повітрі швидко. Це дозволяє не включати в виробничу лінію дорогу ділянку сушіння.

Дешевизна сировини

Солома недорога в закупівлі, а для с / г підприємств вона безкоштовна. Це підвищує рентабельність виробництва. Мінус, зрозуміло, в тому що сировина з’являється тільки в певний сезон.

простота обробки

На відміну від деревини, солома м’яка і податлива. Її легше перемолоти на дробарці і спресувати: потрібно менше часу і енергії, а продуктивність переробного комплексу вище.

Висока теплота згоряння

Показники сухої трави по теплоті згоряння аналогічні деревині: це 13-16 МДж / кг. При цьому енергії виділяється більше, ніж при спалюванні тріски.

Екологічно чистий, відтворений ресурс

Врожаї різних культур виникають щоліта. При цьому використання соломи обертається нульовими викидами CO2. Кількість вуглекислого газу, що викидається в атмосферу при згорянні трави, буде поглинена новим урожаєм рослин. Відпрацьовані гази містять 0,5% вуглекислого газу.

Затребуваний тип пелет

Солом’яні гранули широко використовуються в Європі та Східній Азії на промислових підприємствах. Найбільші споживачі – Данія, Німеччина. При цьому призначення солом’яних пелет може бути ширше, ніж паливо: це і вид комбікорму, і підстилка для худоби.

Характеристики пелет з соломи

Теплотворність: 14,4-15 МДж / кг

Вологість сировини: 14-20%

Щільність: в середньому 1350 кг / м3

Насипна щільність: 650 кг / м3

Зольність: від 2 до 10%, в середньому 3-4%

Температура плавлення золи: 600 оС

Хлорид – 0,20 – 0,75%

Азот -0,35 – 0,41%

Сірка – 0,13 – 0,16% *

* Дані взяті з брошури “Виробництво енергії з соломи. Положення, технології та інновації в Данії “2011 року.

Устаткування для виробництва пелет з соломи

Як вже було сказано, даний вид сировини зазвичай вже надходить сухим, або просушується за короткий час на території заводу. Для зберігання тюків соломи необхідний великий навіс або провітрюване приміщення.

Технологічна лінія виробництва пелет з соломи зазвичай не включає ділянки сушіння. Необхідним обладнанням для цього матеріалу є подрібнювач рулонів соломи.

Отже, лінія складається з наступних етапів.

Первинне подрібнення

Початковий етап обробки соломи – це подрібнення тюків і рулонів на спеціальному апараті. Подрібнювач рулонів – це дробарка з великою, круглою камерою, в якій ротор нарізає тюки і рулони. Щоб трав’яна січка була однорідною по фракції, необхідно доізмельчіть її на наступному етапі.

Тонке подрібнення

Січка направляється на роторну дробарку, яка налаштована спеціально для нарізки стебел. На дробарці встановлюється сито, яке пропускає лише частки довжиною до 5 мм. Січена солома викидається через напірний пневматичний шланг далі в бункер.

Бункер-ворошитель

Резервуар у вигляді циліндра розташовується над гранулятором, всередині нього працює змішувач, який запобігає комкуванню сировини. Пристрій має дозатор, який рівномірно подає солому в приймальний бункер прес-гранулятора.

Прес-гранулятор

Промисловий гранулятор ОГМ з кільцевої матрицею пресує пелети з органічної сировини, прокочуючи його валиками через кільцеву матрицю під тиском. Важливу роль у формуванні гранули грають лігнін, що міститься в соломі, і водяна пара, що подається з парогенератора.

Колона охолодження

Гарячі пелети доставляються конвеєром в колону охолодження гранул. У колоні вони обдуваються прохолодним повітрям і набувають міцності. Дрібні незгранульовані частки відділяються через сито.

Фасовка

Після охолодження продукт направляють на фасування в біг-беги або в мішки. На вузлі фасування зазвичай присутній ваговій дозатор, який відміряє потрібну кількість гранул, під біг-бег і інше допоміжне обладнання.

Система аспірації

Система циклонів, повітропроводів, шлюзових затворів, вентиляторів необхідна для того, щоб дрібні частинки пилу не потрапляли в повітря і не осідали в легенях працівників. Аспіраційна система покликана відфільтрувати трав’яний пил з повітря і осадити його в циклонах.

Все необхідне обладнання для виготовлення пелет з соломи виробляється компанією Барт-М в м Хмельницький.

Ми встановили десятки пелетних ліній, що працюють з найрізноманітніших сировиною, по всій Україні, Білорусії, Болгарії, Турції.

Крім звичного гранулювання тирси, ми працювали з соломою, а також з іншими видами аграрної сировини, наприклад лушпинням соняшнику.

Відповімо детальніше на всі ваші запитання про гранулювання соломи , по електронній пошті granuldrev@gmail.com, або по телефону +38 (097) 665 665 9.

Підпишіться зараз

Отримуйте вигідні пропозиції вчасно