Обладнання

Pellet production line

Sawdust are supplied to the bunker-transporter. Then with the help of screw it goes to screener. Through the stone catcher, shredded material is delivered to the hammer mill by a screw transporter. It grinds the material to 1-3 mm fraction and blows it into the cyclone-settler

780000 

Бункер-накопичувач лінії гранулювання ОГМ-1,5 (новий)

Накопичувальний бункер дозволяє накопичити потрібну кількість грануліруемого сировини (якщо сталася зупинка гранулятора), щоб потім передати його в дозатор. Накопичувальний бункер має циліндричну форму, з переходом в конічну в нижній частині. Закривається зверху кришкою з трьома люками під шлюзові затвори. Встановлено на трьох опорах, які закріплюються на фундаменті.

100000 

Гранулятор ОГМ 1,5

Гранулятор ОГМ 1,5 – основна частина обладнання, призначена для отримання гранул з біомаси шляхом продавлювання її пресуючими вулицями через радіальні отвори кільцевої матриці Можуть використовуватися для отримання паливних гранул (пеллет) з подрібнених деревних відходів; для гранулювання кормів для худоби, і ін.

260000 

Лінія гранулювання верхнього завантаження

Лінія гранулювання верхнього завантаження призначена для виготовлення пелет з усіх видів сировини: тирси, соломи, лушпиння і торфу. Використовується також при виробництві комбікормів і гранул сіна. Пелети це циліндричні гранули певних розмірів (довжина, діаметр), які формуються під тиском без використання допоміжних хімічних добавок.

800000 

Лінія гранулювання нижнього завантаження

Лінія гранулювання нижнього завантаження призначена для виготовлення пелет з усіх видів сировини: тирси, соломи, лушпиння і торфу. Використовується також при виробництві комбікормів і гранул сіна. Пелети це циліндричні гранули певних розмірів (довжина, діаметр), які формуються під тиском без використання допоміжних хімічних добавок.

780000 

Лінія гранулювання тирси на базі гранулятора ОГМ 1.5

Представьте себе производство, рентабельность которого составляет 65% по валовой прибыли. В свою очередь этот продукт пользуется стабильно высоким спросом на внешнем рынке, и с каждым годом растущим спросом на внутреннем. Говорим мы сейчас о производстве пеллет, или же деревянных гранул.

680000 

Лінія по виробництву пелет

800000 

Обичайки гранулятора ОГМ 1.5

Обичайки роликів до ОГМ-1,5 призначені для гранулювання тирси, лушпиння соняшника, комбікорм та іншої сировини.

2600 

Пневмосистема в комплектності до ОГМ 1,5

Пневмосистема – це сукупність пневмотранспортних пристроїв, пов’язаних між собою в один ланцюг, послідовність якої визначена технологією того чи іншого виробництва.

57000 

Подрібнювач соломи. Соломорізка

Серце будь-якої соломорізки – робочий вузол, який представляє собою металевий бункер з обертовими всередині гострими ножами. Останні жорстко закріплені на сталевому диску, а той – на осі електродвигуна. Бункер має циліндричну форму і в цілях безпеки робиться високим, щоб ви випадково не могли торкнутися ножів руками при завантаженні соломи. У нижній частині бункера є патрубок для викиду подрібненої соломи, для зручності він зроблений похилим. Бункер спочиває на тринозі такої висоти, щоб знизу помістився електродвигун, прикріплений до його днища за допомогою плити.

250000 

Ролики для гранулятора ОГМ 1.5

Ролики і обичайки роликів до ОГМ-1,5 призначені для гранулювання тирси, лушпиння соняшника, комбікорму та іншої сировини. Обичайки виконані з легованих машинобудівних сталей.

5500 

Ролико-тримач для ОГМ 1,5

Ролико-тримач в повній комплектності з регуляторами. Ролико-тримач до гранулятора ОГМ 1,5 – новий, заводського якості.

8000 

Підпишіться зараз

Отримуйте вигідні пропозиції вчасно